Dermapen 4.0

Dermapen 4.0 jest jedynym w pełni cyfrowym oryginalnym urządzeniem do mikronakłuwania frakcyjnego skóry. Urządzenie to prawdziwa rewolucja w rewitalizacji skóry i jedno z najlepszych rozwiązań w kosmetologii ostatnich lat. Mnogość wskazań terapeutycznych i znakomite efekty czynią z DERMAPEN 4.0 narzędzie do zadań specjalnych w walce z oznakami fotostarzenia, wiotką skórą pozbawioną witalności, skórą skłonną do trądziku oraz bliznami i przebarwieniami.

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w DERMAPEN 4.0 decydują o przewadze technologicznej nad innymi urządzeniami do mezoterapii mikroigłowej:

  • Rewolucyjny 16-igłowy kartridż generuje 1920 nakłuć na sekundę tworząc jeszcze więcej kanałów w skórze zdolnych do regeneracji oraz zwiększa płynność przesuwania się po skórze dla optymalnego komfortu podczas zabiegu
  • Technologia AOVN™ 4 (Technologia Advanced Oscillating Vertical Needle) zapewnia większą prędkość wibracji oraz precyzję i bezpieczeństwo nie dające się porównać z innymi
  • Technologia ACM™ (Anti-Contamination Management) to technologia pełnego bezpieczeństwa i ochrony gwarantująca brak wstecznego przepływu płynu i brak zakażeń krzyżowych
  • Kartridż z wbudowaną igłą RFID pozwala na precyzyjne, niezawodne nakłuwanie frakcyjne bez efektu zaciągania skóry
  • Zawory retencyjne AOVN™ to głębsza penetracja oraz regulowane zwolnienie ssania bez zaciągania skóry
  • Wymienny jednorazowy kartridż zapewnia 100% sterylność zabiegu

Istota zabiegu

Urządzenie gładko przesuwa się po skórze, tworząc miliony drobnych, pionowych kanałów frakcyjnych. Kanały te przenoszą do 80% więcej składników odżywczych w głąb skóry. Mikrourazy uruchamiają naturalny proces naprawy, zwiększając produkcję kolagenu i elastyny dając idealne narzędzie do leczenia wielu niedoskonałości skóry.

Efekty

Dzięki zabiegowi widoczne jest spłycenie zmarszczek, efekt pogrubienia skóry, który jest rezultatem naturalnej stymulacji produkcji kolagenu. Ponadto już po jednym zabiegu rozszerzone pory stają się mniej widoczne, zauważalna jest także redukcja rozstępów czy blizn potrądzikowych, oparzeniowych i powypadkowych.

Jak często?

Poprawa kondycji skóry widoczna jest już po pierwszej terapii, ale najlepsze rezultaty daje seria 4-6 zabiegów Dermapen. Zaleca się zachować 3-5 tygodniowe odstępy między zabiegami.